Klimatyzacja do biura

W nowoczesnym przedsiębiorstwie klimatyzacja w biurze jest standardem. Jest ona niezbędna, aby dać pracownikom komfort pracy oraz dobre samopoczucie. Jeśli jesteś właścicielem firmy i chcesz wyposażyć biura w klimatyzację alba ją wymienić na nowszą, zachęcamy do kontaktu. Firma Klim-Spaw z Warszawy prowadzi doradztwo w zakresie doboru odpowiednich systemów klimatyzacyjnych.

Systemy klimatyzacji dla biur mogą być różne – ich konstrukcja jest uzależniona od wielkości biura, ilości pomieszczeń, wyposażenia oraz przeznaczenia biura. W związku z tymi wymogami, systemy klimatyzacyjne projektuje się indywidualnie dla każdego przedsiębiorstwa. Klimatyzacja biurowa może mieć charakter urządzeń naściennych, klimatyzatorów kasetonowych, sufitowych, kanałowych, typu multi-split.

Przygotowujemy również projekty dla pomieszczeń prywatnych (systemy klimatyzacji dla domu) oraz przestrzeni publicznych i komercyjnych (np. systemy klimatyzacji dla restauracji, banków, instytucji państwowych). Prowadzimy również usługę montażu wentylacji oraz klimatyzacji. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.