Klimatyzacja dla pomieszczeń publicznych: restauracji, instytucji

Klimatyzacja w przestrzeniach publicznych: w restauracjach, instytucjach, bankach, galeriach handlowych, powinna regulować temperaturę oraz dostarczać świeże powietrze Klientom. Ich dobre samopoczucie jest ważnym składnikiem opinii o danym miejscu. Warto zadbać, aby była ona jak najlepsza. Nasza firma Klim-Spaw w Warszawie pomoże właścicielom firm dobrać odpowiednie rozwiązanie w zakresie systemu klimatyzacyjnego.

Szczególną rolę odgrywa klimatyzacja w restauracji. Musi ona nie tylko zagwarantować doskonałe warunki gościom na sali restauracyjnej (filtrowanie powietrza, odciągnie dymu papierosowego z pomieszczeń dla palących), ale również zapewnić przyjemną pracę w kuchni – codziennie pracują tam na pełnych obrotach piece i urządzenia wydające dużo ciepła. Letnią porą, w kuchni lokalu gastronomicznego temperatura dochodzi nawet do 50 stopni. System klimatyzacyjny powinien zapewniać odpowiednią temperaturę w całej restauracji, cicho pracować, być wydajny, ekonomiczny oraz skutecznie filtrować powietrze z nieprzyjemnych zapachów. Ponadto, klimatyzacja w restauracji powinna być odporna na warunki w kuchni – nieprzystosowane systemy wentylacji i klimatyzacji często przestają pełnić prawidłowo swoją funkcję ze względu na osadzający się tłuszcz w kanałach i przewodach klimatyzacji i wentylacji.

Firma Klim-Spaw w Warszawie prowadzi również usługi w zakresie projektowania systemów klimatyzacyjnych, wentylacji nawiewno-wyciągowej oraz doboru odpowiednich konstrukcji. Wykonujemy również montaż klimatyzacji w lokalach gastronomicznych, usługowych i komercyjnych w Warszawie i okolicach.