KLIMATYZACJA DO BIURA

Klimatyzowane biura są dzisiaj standardem. Klimatyzacja, bez której nie może się obejść żadne nowoczesne przedsiębiorstwo, jest niezbędna do zapewnienia pracownikom odpowiedniego komfortu pracy oraz dobrego samopoczucia. Jeśli jesteś właścicielem firmy i chcesz wyposażyć swoje biuro w klimatyzację lub chcesz wymienić ją na nowszą i bardziej efektywną, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

W ofercie znajdziesz szeroki asortyment klimatyzatorów do biur, prowadzimy również profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiednich systemów klimatyzacyjnych.

Systemy klimatyzacji do biur mogą być bardzo różne. Aby klimatyzacja sprawdzała się w danej przestrzeni i dobrze spełniała swoją rolę, należy wziąć pod uwagę ilość pomieszczeń, wielkość biura, a także jego przeznaczenie i wyposażenie. Właśnie dlatego systemy klimatyzacyjne projektowane są indywidualnie dla każdego przedsiębiorstwa.

W zależności od potrzeb można zamontować w biurze naścienne urządzenia do klimatyzacji, klimatyzatory kasetonowe, sufitowe, kanałowe lub typu multi-split.

Klim-Spaw – efektywne systemy klimatyzacji i wentylacji

Klim-Spaw z Warszawy to firma z wieloletnim doświadczeniem. Specjalnie dla Państwa:

  • dostarczamy sprawdzone i nowoczesne systemy klimatyzacyjne oraz wentylacyjne;
  • oferujemy montaż klimatyzacji i wentylacji w obiektach biurowych, gwarantujemy pełen profesjonalizm i bardzo korzystne ceny;
  • projektujemy systemy klimatyzacji i wentylacji zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem;
  • prowadzimy serwis, dokonujemy przeglądów klimatyzatorów, jesteśmy autoryzowanym partnerem serwisowym firm Carrier Daikin, LG, Mitsubishi, Samsung, Toshiba.

Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby, które zainteresowane są montażem efektywnego i zoptymalizowanego systemu wentylacji lub klimatyzacji. Przygotowujemy projekty dla:

  • nowoczesnych przestrzeni biurowych,
  • przestrzeni publicznych i komercyjnych (klimatyzacja i wentylacja np. do restauracji, banków, instytucji państwowych),
  • pomieszczeń prywatnych (systemy klimatyzacji dla domów i mieszkań).

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z realizacjami, które mogliśmy wykonać dla naszych klientów.