KLIMATYZACJA DO DOMU

Komfort i dobre samopoczucie w domu są niezwykle istotne. Domowa przestrzeń powinna być dla nas oazą spokoju oraz miejscem, gdzie możemy wypocząć i spędzić miło czas. Zarówno podczas relaksu, jak i w czasie codziennych obowiązków chcemy, aby otaczała nas komfortowa przestrzeń – piękny wystrój domu, wygodne i funkcjonalne meble, świeże powietrze i odpowiednia temperatura. To właśnie powietrze sprawia, że mamy doskonałe samopoczucie. Dzięki niemu relaks nam służy, a praca jest efektywna. Warto wiec zadbać, aby w domu panowała zawsze odpowiednia temperatura otoczenia.

Asortyment klimatyzacji do domu

W naszej firmie w Warszawie oferujemy klimatyzatory i pompy ciepła do domu, które spełnią wszystkie wymagania i oczekiwania użytkowników. W asortymencie posiadamy urządzenia od zaufanych producentów, o ugruntowanej pozycji na rynku światowym - m.in. firmy Carrier, LG, Mitsubishi, Samsung, Toshiba i innych. Dla naszych Klientów oferujemy zniżki i bardzo konkurencyjne ceny!

Oferujemy klimatyzatory o różnej funkcjonalności i budowie. W zależności od potrzeb, można wybierać spośród klimatyzatorów ściennych, podłogowych, kanałowych oraz sufitowych, oddzielną pozycją naszego asortymentu są pompy ciepła które ogrzewają dom i przygotowują CWU. Pompy ciepła powietrze woda zastępują tradycyjne kotły na paliwo stałe lub gazowe i polecane są do każdego rodzaju budynków. Zaawansowane technologicznie klimatyzatory pozwalają nie tylko chłodzić powietrze w upalne dni, ale również dzięki wbudowanej pompie ciepła, ogrzewać w zimne dni. Nowoczesne klimatyzatory, dzięki innowacyjnym parametrom, umożliwiają ustawienie odpowiedniej temperatury oraz dbają o samopoczucie domowników poprzez dostarczanie im świeżego powietrza. Dobrej jakości klimatyzatory wzbogacone są o takie funkcje jak: nawilżanie, osuszanie i oczyszczanie powietrza z drobnoustrojów, czy sterowanie przez Internet lub Smartfon. Klimatyzatory polecane są szczególnie w sytuacjach, kiedy wśród domowników znajdują się alergicy. W naszej ofercie można znaleźć klimatyzatory wysokiej klasy w bardzo atrakcyjnych cenach.

Wybierz z nami odpowiednią klimatyzację dla swojego domu

Chcesz wybrać klimatyzację do swojego domu, który będzie w pełni odpowiadała potrzebom mieszkańców? Klim-Spaw w Warszawie prowadzi dział profesjonalnego doradztwa w zakresie doboru odpowiednich systemów klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych. Wykonujemy projekty wentylacji i klimatyzacji dla domów mieszkalnych oraz pomieszczeń komercyjnych. Oferujemy również montaż oraz serwis. Z pewnością znajdziemy najkorzystniejsze rozwiązanie klimatyzacyjne dla Twojego domu! 

Zapraszamy do kontaktowania się z naszym biurem w Warszawie.

Sklep i Hurtowania Klim-Spaw w Warszawie:

tel.: +48 579 609 609,

fax: 22 841 21 04 wew. 23

Kontakt do działu projektowego:

tel. 22 841-21-04 wew. 35