KLIMATYZACJA DO RESTAURACJI I PRZESTRZENI KOMERCYJNYCH

Klimatyzacja w przestrzeniach publicznych, np. w restauracjach, instytucjach publicznych, bankach czy galeriach handlowych powinna regulować i utrzymywać temperaturę na odpowiednim poziomie oraz filtrować powietrze. Komfort termiczny oraz stały dopływ świeżego, czystego powietrza zapewnia klientom dobre samopoczucie, co z kolei ma duży wpływ na ich opinię o danym miejscu. Warto zadbać, by była ona jak najlepsza.

Firma Klim-Spaw w Warszawie oferuje nowoczesne rozwiązania systemów klimatyzacji do restauracji oraz innych przestrzeni o charakterze komercyjnym.

Dlaczego należy zadbać o dobrą klimatyzację w restauracji?

Klimatyzacja w restauracji odgrywa szczególną rolę. Musi ona nie tylko zagwarantować doskonałe warunki gościom na sali restauracyjnej poprzez filtrowanie powietrza czy odciąganie dymu papierosowego z pomieszczeń dla palących.

System klimatyzacji musi także zapewnić przyjemną pracę w kuchni, w której codziennie, na pełnych obrotach, działają piece i urządzenia emitujące dużo ciepła. Latem w kuchni lokalu gastronomicznego temperatura dochodzi nawet do 50 stopni.

Odpowiedni system klimatyzacyjny do restauracji powinien:

  • zapewniać odpowiednią temperaturę w całej restauracji (na sali i w kuchni),
  • cicho pracować,
  • być wydajny i ekonomiczny,
  • skutecznie odprowadzać z powietrza nieprzyjemne zapachy.

Warto pamiętać, że właściwa klimatyzacja do restauracji to taka, która odporna jest na warunki panujące w kuchni. Nieprzystosowane systemy wentylacji czy klimatyzacji bardzo często przestają prawidłowo pełnić swoją funkcję ze względu na osadzający się tłuszcz w kanałach i przewodach systemów wentylujących i klimatyzujących.

Wybierz kompleksowe usługi Klim-Spaw.

Firma Klim-Spaw z Warszawy zajmuje się nie tylko dostarczaniem znakomitej jakości urządzeń do klimatyzacji i wentylacji. Prowadzimy także usługi z zakresu:

  • projektowania systemów do klimatyzacji oraz wentylacji nawiewno-wyciągowej,
  • doboru odpowiednich konstrukcji,
  • montażu klimatyzacji w lokalach gastronomicznych, usługowych i komercyjnych na terenie Warszawy i w okolicach.