Montaż klimatyzacji – Klim-Spaw w Warszawie

W ramach naszych usług oferujemy Państwu profesjonalny montaż klimatyzacji w bardzo atrakcyjnych cenach. Nasza firma Klim-Spaw z Warszawy świadczy kompleksowe usługi z zakresu wykonywania zleceń dotyczących systemów klimatyzacyjno-wentylacyjnych. Wykonujemy projekty klimatyzacji, montaż systemu, oferujemy doradztwo w zakresie doboru odpowiednich części, wskazujemy najkorzystniejsze rozwiązania, świadczymy usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Przeprowadzamy również konserwację systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

Wykonujemy montaż klimatyzacji i wentylacji na terenie Warszawy oraz w jej okolicach. Nasza oferta skierowana jest do Klientów prywatnych, korporacyjnych oraz instytucji. Montujemy systemy w domach jednorodzinnych, firmach, pomieszczeniach biurowych, komercyjnych, handlowo-usługowych. Możemy pochwalić się bogatym portfolio oraz pracą dla licznych przedsiębiorstw na terenie Warszawy oraz w jej okolicach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.

Priorytetem firmy Klim-Spaw z Warszawy jest profesjonalny projekt, fachowy montaż oraz zadowolenie i komfort Klientów. Nasza oferta to szeroki wachlarz rozwiązań klimatyzacyjno-wentylacyjnych, które dzięki swojej nowoczesności i funkcjonalności podwyższają standard życia i pracy. Dla stałych Klientów oferujemy atrakcyjne zniżki i konkurencyjne ceny.

Wykonujemy montaż:

  • klimatyzacji i wentylacji w mieszkaniach,

  • klimatyzacji i wentylacji mechanicznej w domach jednorodzinnych,

  • ogrzewania w domach jednorodzinnych (pompy ciepła),

  • wentylacji i klimatyzacji w biurach oraz przedsiębiorstwach,

  • wentylacji i klimatyzacji w obiektach przemysłowych,

  • systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych w lokalach gastronomicznych (restauracjach, barach),

  • wentylacji i klimatyzacji w pomieszczeniach handlowo-usługowych.

Jeśli są państwo zainteresowani naszą ofertą oraz wyceną projektu, zapraszamy do kontaktu z naszym oddziałem w Warszawie. Cennik usług uzależniony jest od rodzaju zlecenia.