MONTAŻ WENTYLACJI

Montaż wentylacji mechanicznej to zadanie, które należy zlecić ekspertom. Jednym z nich jest firma Klim-Spaw zajmująca się projektowaniem, wykonawstwem oraz serwisowaniem instalacji wentylacji mechanicznej w domach jednorodzinnych, obiektach biurowych, przemysłowych oraz wielkopowierzchniowych obiektach komercyjnych.

Naszym Klientom oferujemy montaż wentylacji wykonanej zgodnie z indywidualnym projektem, który opracowujemy w taki sposób, aby wymiana powietrza w pomieszczeniach była jak najbardziej efektywna, a zarazem energooszczędna. W naszych instalacjach wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania oraz komponenty renomowanych światowych producentów. Dzięki temu zaprojektowana i wykonana przez naszych specjalistów wentylacja mechaniczna jest nie tylko efektywna, ale przede wszystkim bezawaryjna.

Specjalizujemy się w instalacjach wentylacji z funkcją odzysku ciepła. Instalacje te zapewniają wysoki komfort użytkowania wentylowanych pomieszczeń, przy jednoczesnym ograniczeniu do minimum kosztów związanych z utrzymaniem zadanej temperatury w pomieszczeniu.

Montaż wentylacji – cennik

Ze względu charakter oferty oraz elastyczność projektu w zakresie zastosowanych komponentów usługę montażu wentylacji wyceniamy indywidualnie, dopasowując projekt do oczekiwań inwestora oraz jego budżetu. Dzięki temu możemy zaproponować systemy o zróżnicowanym standardzie oraz wydajności, które doskonale sprawdzają się zarówno w przestrzeniach nisko-, jak i wysokopowierzchniowych.

Klientów zainteresowanych wyceną wykonania instalacji wentylacji zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielem Klim-Spaw.

Montaż wentylacji – Warszawa i okolice

Montaż wentylacji to usługa, którą kierujemy do klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucji z terenu miasta Warszawa i okolic. W swoim portfolio posiadamy szereg realizacji wykonanych w domach jednorodzinnych, obiektach biurowych, halach produkcyjnych, magazynach, a także wielkopowierzchniowych przestrzeniach komercyjnych. W ramach usługi oferujemy przygotowanie projektu instalacji oraz montaż wentylacji mechanicznej na terenie miasta Warszawa i okolicznych miejscowości.