Projektowanie klimatyzacji i wentylacji - doradztwo i wykonawstwo w Warszawie

Firma Klim-Spaw z Warszawy oferuje kompleksową obsługę inwestycji systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Wykonujemy profesjonalne i dostosowane do potrzeb realizacje dla budynków prywatnych (klimatyzacje dla domu) oraz lokali komercyjnych (klimatyzacje dla biur, klimatyzacje dla restauracji, instytucji, pomieszczeń handlowo-usługowych). Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Podczas współpracy doradzamy naszym Klientom najlepsze rozwiązania, które będą korzystne dla całej inwestycji. Rekomendujemy zaufanych producentów oraz importerów wysokiej jakości produktów z zakresu klimatyzacji i wentylacji. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży oraz współpraca z dostawcami i wykonawcami, pozwalają nam świadczyć profesjonalne usługi na najwyższym poziomie.

Klim-Spaw z Warszawy to firma o wieloletnim doświadczeniu na rynku wentylacyjno-klimatyzacyjnym. Nasz zespół projektowy to specjaliści w swojej dziedzinie.

Wykonujemy m.in.:

  • projekty wentylacji mechanicznej,

  • projekty klimatyzacji dla domów jednorodzinnych,

  • projekty ogrzewania domów jednorodzinnych pompami ciepła ESTIA Toshiba oraz Carrier,

  • projekty wielobranżowe dla budynków biurowych oraz obiektów przemysłowych,

  • projekty wentylacji i klimatyzacji dla restauracji, barów i biur.

Realizacje inwestycji obsługiwane są kompleksowo. Klim-Spaw z Warszawy zajmuje się sporządzeniem projektu (z uwzględnieniem oczekiwań Klienta i aktualnych wymogów budowlanych), montażem, dostarczeniem części, serwisem. Podczas współpracy możemy Państwu zaproponować najwyższej jakości części w atrakcyjnych cenach z hurtowni Klim-Spaw w Warszawie. Od wielu lat współpracujemy z autoryzowanymi dostawcami i importerami części wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych. 

Zachęcamy do kontaktowania się z naszym biurem projektowym w Warszawie: tel. 22 841-21-04 wew. 35. Służymy Państwu profesjonalnym doradztwem oraz wiedzą.