Wentylacja do domu, biura i pomieszczeń komercyjnych

Wentylacja jest niezwykle istotna ze względu na zdrowie użytkowników pomieszczeń oraz stan techniczny budynku. Najważniejszym zdaniem systemu wentylacyjnego jest wymiana powietrza, dzięki czemu zapewniany jest komfort funkcjonowania w domu oraz w pracy. Nowoczesne systemy wentylacyjne dostosowane są do wymagań budynku oraz zastosowania pomieszczeń. Zaawansowane technicznie systemy wentylacyjne znacząco podwyższają standard użytkowania budynków. Za pomocą filtrów oczyszczają z drobnoustrojów powietrze, w zależności od pory roku ogrzewają je i schładzają, osuszają lub nawilżają. Specjalistycznie zaprojektowane systemy kanałów i przewodów dystrybuują powietrze do wszystkich pomieszczeń w biurze oraz w domu.

Firma Klim-Spaw z Warszawy dostarcza projekty w zakresie specjalistycznej klimatyzacji i wentylacji. Oferujemy kompleksowy zakresu usług, począwszy od przygotowania projektu, doradzenia najlepszych rozwiązań, konsultacji, montażu wentylacji oraz serwisu. Dostarczamy również wysokiej jakości komponenty do konstrukcji systemów z hurtowni Klim-Spaw w Warszawie. Projektujemy między innymi klimatyzację dla domów, biur, lokali handlowo-usługowych i przedsiębiorstw. Wszystkie projekty zgodne są z aktualnymi wymogami ustalonymi przez sanepid, pip, p.poż.

Wentylacja mechaniczna

Wentylacja mechaniczna to przede wszystkim komfort użytkowania oraz ekonomiczność. System wentylacji mechanicznej wymienia „zużyte powietrze” na świeże. Proces ten pozwala dostarczyć do budynku preferowaną ilość zdrowego powietrza przy jednoczesnym odzysku ciepła z powietrza, które zostaje oddane. W ten sposób, wentylacja mechaniczna umożliwia oszczędności na ogrzewaniu. Jest ekologiczna i ekonomiczna - przyjazna dla środowiska i Twoich finansów. Niepodważalną zaletą wentylacji mechanicznej jest możliwość optymalizowania ilości powietrza dostarczanego przez system, niezależnie od warunków pogodowych. System przystosowany jest do działania automatycznego – można go ustawić zgodnie w oczekiwaniami użytkowników budynku. Wentylację mechaniczną stosuje się w projektach domów prywatnych oraz pomieszczeń przemysłowych.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym działem ds. projektowania w Warszawie:

tel. 22 841-21-04 wew. 35