Serwis klimatyzacji

Długa żywotność oraz sprawna praca urządzeń klimatyzacyjnych zależy od sposobu eksploatacji instalacji, w tym także od regularności przeprowadzanych przeglądów technicznych i prac serwisowych. Regularna konserwacja klimatyzacji w biurze i w domu zapewnia cichą i sprawną pracę urządzeń klimatyzacyjnych z jednej, a bezpieczeństwo osób użytkujących klimatyzowane pomieszczenia z drugiej strony.

Serwis klimatyzacji w obiekcie biurowym

Konserwacja klimatyzacji w biurze powinna być przeprowadzana z taką samą regularnością, jak serwis klimatyzacji w obiekcie mieszkalnym. Przekłada się to na dwie kontrole serwisowe w ciągu roku kalendarzowego, które najlepiej przeprowadzić w porze jesienno-zimowej (kiedy klimatyzacja przestaje być użytkowana lub zmienia swoje zastosowanie i staje się urządzeniem grzewczym) oraz w porze zimowo-wiosennej (kiedy przygotowujemy się do rozruchu urządzeń klimatyzacyjnych lub zmiany trybu ich pracy). Warto przy tym pamiętać, że serwis klimatyzacji w halach produkcyjnych oraz magazynach powinien być przeprowadzany częściej, ze względu na inne warunki pracy urządzeń i całej instalacji.

Fachowo przeprowadzona konserwacja klimatyzacji pozwala zapobiec większości awarii i związanych z nimi napraw, a co za tym idzie nieprzewidzianych kosztów związanych z eksploatacją systemu. Regularny serwis klimatyzacji w biurowcu to także pewność, iż rozprowadzane w pomieszczeniach powietrze jest czyste – jego jakość zapewnia regularne czyszczenie filtrów oraz odgrzybianie jednostek wewnętrznych klimatyzatorów, które wykonuje się w ramach czynności serwisowych.

Serwis klimatyzacji Warszawa

Nasz Serwis klimatyzacji i urządzeń klimatyzacyjnych działa na terenie miasta Warszawa oraz okolicznych miejscowości. Naszym Klientom od lat oferujemy kompleksową obsługę w zakresie profesjonalnej konserwacji klimatyzacji w obiektach biurowych. W zależności do projektu instalacji możemy przeprowadzić serwis klimatyzacji w całym biurowcu lub konserwację jednostek w poszczególnych biurach.

Nasza usługa obejmuje kompleksowy serwis klimatyzacji na terenie miasta Warszawa, w ramach którego wykonujemy:

  • serwis urządzeń klimatyzacyjnych uwzględniający ich stan techniczny oraz niezbędne naprawy i wymianę wyeksploatowanych komponentów,
  • czyszczenie filtrów,
  • odgrzybiania jednostek wewnętrznych klimatyzatorów,
  • pomiary głośności pracy urządzenia,
  • pomoc w określeniu najoptymalniejszych ustawień roboczych poszczególnych urządzeń.

Właścicieli, najemców oraz zarządców powierzchni biurowych zlokalizowanych na terenie Warszawy zapraszamy do kontaktu.